::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 9
عضويت : 1 /2 /1398
قبل از آنکه برای تعمیرات لباسشویی خود با شرکت تماس بگیرید بهتر است مطالب زیر را بدانید. بسیاری از مواقع توجه به نکات زیر می تواند در کارکرد درست ماشین لباسشویی تاثیر بگذارد.
  • لباسشویی باید در سطح صاف و تراز قرار بگیرد تا ایجاد صدا و ارزش های غیر طبیعی نکند.[*]قبل از استفاده از هر دستگاه و لوازمی باید دفترچه راهنمای آن با دقت خوانده شود.[*]فاصله لباسشویی با دیوار باید حدود 5 سانتی متر باشد.[*]در صورت استفاده زیاد از لباسشویی سرویس دوره ای توسط شرکت جهت جلوگیری از خرابی لازم است.[*]در صورت نشتی آب، اولین اقدام بررسی اتصالات شلنگ ها می باشد.[*]شلنگ متصل به لباسشویی باید پیچ خوردگی و گره نداشته باشد. در غیر این صورت آب گیری به درستی صورت نمی گیرد و آب تخلیه نمی شود.[*]از مواد شوینده نا مرغوب و تاریخ گذشته استفاده نکنید.[*]به اندازه ظرفیت و گنجایش لباسشویی، دیگ را پر کنید.[*]وقتی لباس ها را برای شستشو در دیگ می گذارید آنها را گلوله نکنید.[*]از لباسشویی خود در طول یک روز زیاد استفاده نکنید و بعد از هر شستشو حداقل یک ساعت با آن کار نکنید.[*]بعد از اتمام هر شستشو درب را برای یک روز باز گذاشته و درون لاستیک درب را با دستمال خشک پاک کنید.
در صورت هر گونه خرابی یا مواجه شدن با مشکلی در لباسشویی خود با کارشناسان ما در شرکت قائم سرویس تماس حاصل نمایید. در ابتدا تکنسین ها سعی می کنند مشکل شما را به صورت تلفنی حل کنند، در صورت عدم بر طرف شدن اشکال در لباسشویی AEG شما، در کمتر از یک روز در محل شما حاضر می شوند.


یکشنبه 18 خرداد 1399 - 10:52برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.