::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 4
عضويت : 5 /11 /1398
همانطور که هر خانه قبل از ساخته شدن طرح و نقشه آن ریخته می شود ، برای ساخت کانکس هم باید طرح و نقشه آن معلوم باشد و از پیش برای ساخت آن برنامه ریزی کرد تا یک کانکس کاربردی و زیبا طراحی شود. در این مقاله قصد داریم تا شما را با مراحل تولید کانکس آشنا کنیم و به شما بگوییم که یک کانکس برای ساخته شدن چه مراحلی را طی می کند. پس با مقاله “کانکس ها چگونه ساخته می شوند” با ما همراه باشید.
برای ساخت یک کانکس ابتدا باید دید که این کانکس قرار است به چه منظور ساخته شود، آیا برای یک مدرسه در یک روستای کوچک می باشد ؟ آیا برای یک آسایشگاه در یک کارگاه صنعتی می باشد و یا موارد دیگر. بعد از اینکه مشخص شد هدف از ساخت این کانکس چیست، باید در مورد راه کارهای ساخت آن، مصالح و مواد مورد نیاز آن، هزینه و نحوه حمل و نقل که قرار است از محل ساخت تا محل استفاده چگونه منتقل شود صحبت کرد.کانکس ها بر چند نوع هستند که در ادامه چند نوع از آنها را نام خواهیم برد.
• نوع اول کانکس های فلزی که بسیار هم قدیمی هستند، این نوع کانکس ها سبک طراحی بسیار قدیمی دارند، بدنه این کانکس ها از نوع فلزی می باشد و در خیلی از مکان ها از قبیل کارگاه های صنعتی ، مراکز نظامی و … آن ها را تا به حال مشاهده کرده اید. در و پنجره این کانکس ها معمولاً از جنس آلومینیوم می باشد.
• نوع دوم کانکس که به آن ها کانکس های تاسیساتی هم گفته می شود و یا اصطلاح تخصصی تری که برای آن ها به کار برده می شود bts است. در کف این کانکس ها کانال هایی برای عبور کابل ها و تجهیزات وجود دارد.
• نوع سوم کانکس ها، کانکس های سردخانه ای می باشد که اغلب در پشت ماشین های حمل گوشت و مرغ یخ زده و به طور کل محصولاتی که نیاز به کنترل دمای آن ها می باشد نصب می شوند. این کانکس ها به گونه ای ساخته می شوند که بتوان دمای داخل آن ها را به راحتی کنترل کرد. این نوع از کانکس ها دارای سیستم های سرمایشی و گرمایشی خاصی می باشند.
گونه ای از کانکس ها وجود دارند که به دلیل بزرگ بودن ابعاد و به دلیل اینکه حمل آن ها تا محل استفاده ممکن نمی باشد، در محل ساخته می شوند.ادامه مقاله در مراحل تولید کانکس چگونه است ؟برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.