::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 44
عضويت : 29 /7 /1397
مجموعه آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با شعار اطمینان ، آرامش و ضمانتنامه در خدمت شما عزیزان میباشد، در این مقاله میخواهیم به معرفی دو برند بوش و دوو ، نمایندگی آنها ، قابلیت و توانایی بپرداریم ، با آی..پی همراه شوید .


مردم عزیزمان ایران بارها پرسش میکنند ، لوازم خانگی چی بخریم ؟ آیا لوازم خانگی بوش از کیفیت خوبی برخوردار است ؟ نمایندگی تعمیرات بوش کجاست ؟ آیا قطعات بوش به راحتی در دسترس است ؟ قابلیت و تفاوتهای بوش نسبت به برنهای دیگر چیست ؟ .... مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات بوش ، اینجاست تا تمام این سوالات را پاسخ دهد .


بوش جزء برندهای لاکچری در ایران محسوب میشود ، لوازم خانگی که از خدمات پس از فروش خوب و قطعات با کیفیت برخوردار است . لوازم خانگی بوش در ایران جایگاه خوبی دارد و طرفدارهای خود را جذب کرده است ، اگر مبلغ برای شما مهم نیست و به دنبال یک یخچال ، ظرفشویی یا لباسشویی به روز و با کیفیت میگردید حتما بوش بخرید .

قطعات بوش در مجموعه آی.پی امداد به وفور یافت میشود ، همچنین در نظر داشته باششید مجموعه آی.پپی برای رفاه حال شما عزیزان قطعات و لوازم جانبی بوش اعم از : شوینده های ماشین ظرفشویی ، لباسشویی ، پاکت جاروبرقی ، موتور یخچال پمپ تخلیه و ... را به قیمت عمده در اختیار شمای مصرف کننده میگذارد .

مردم عزیزمان در شهر تهران برای استفاده از تعمیرات بوش میتوانند با مجموعه آی.پی در ارتباط باشند ، جهت ارتباط بر روی لینک بالا کلیک نمایید . با ما همراه شوید تا با قابلیتهای لوازم خانگی بوش آشنا شوید .


نمایندگی تعمیرات دوو

در اینجا میخواهیم به سوالات مردم درباره تعمیر لوازم خانگی دوو پاسخ دهیم .

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو کجاست ؟ آیا قطعات لوازم خانگی دوو در دسترس است ؟ لوازم خانگی دوو بخریم یا بوش ؟
اول به تاریخچه لوازم خانگی دوو میپردازیم ، تا بیشتر با آن آشنا شوید .

دوو شرکت کره ای سازنده لوازم الکترونیکی است ، که در سال 1971 تاسیس شد ، این شرکت با در اختیار داشتن 64 کارخانه و مراکز تحقیق و توسعه و فروش در بیش از 40 کشور جهان به موفقیت چشمگیری دست یافت . دوو بعد از دو شرکت سامسونگ و ال جی بزرگترین تولید کننده لوازم برقی در کره جنوبی به شمار میرود

این شرکت پس از بحران مالی سال 1999 آسیا ورشکست شد و مالکیت آن در اختیار گروهی از طلبکاران قرار گرفت . در آبان ماه سال 1389 اعلام شد که گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب ایران این شرکت را به قیمت 518 میلیون دلار خریداری خواهد کرد . رقیب اصلی این شرکت ایرانی در مزایده ، شرکت الکترولوکس سوئد بود که با حمایت و مشارکت یک بانک آمریکایی از شانس های اصلی خرید دوو به شمار می آمد.

پس از مشکلات ایجاد شده در خلال قرارداد خرید این شرکت و همچنین مشکلات مالی که در اثر تحریم های بین المللی ایجاد شد ، گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب لغو قرارداد را در قبال استرداد هفتاد میلیون دلار مبلغ پیش پرداخت پذیرفت .

ولی با وجود گذشت ماه ها از زمان لغو قرارداد خرید شرکت دوو الکترونیک توسط گروه انتخاب ، این شرکت هنوز به تعهدات خود در قبال استرداد مبلغ پیش پردخت قرارداد عمل نکرده و گردش مالی گروه انتخاب را با مشکلات فراوان مواجه کرده است .

نهایتا این شرکت ، در ژانویه سال 2013 میلادی و در مقابل دریافت 270 میلیون دلار ، به گروه دانگبو فروخته شد و نام آن به دانگبو دوو الکترونیکس تغییر یافت

لوازم خانگی دوو از کیفیت و استاندارد خوبی برخوردار است و با تبلیغات هدفمندی که در ایران انجام داده توانسته است مشتری های خود را جذب کند ، قطعات لوازم خانگی دوو به راحتی در دسترس است و خدمات پس از فروش خوبی را ارئه میدهد .

همچنین برای تامین قطعات و لوازم جانبی دوو اعم از : پاکت جاروبرقی ، شوینده های ظرفشویی و لباسشویی ، فیلتر یخچال ، پمپ تخلیه ، موتور یخچال و... با قیمت عمده برای شمای مصرف کننده با آی.پی در تماس باشید .
تعمیر یخچال دوو و بوش تخصص میخواهد و برای خدمات آن حتما باید نیروی متخصص مراجعه کند و از قطعات فابریک استفاده نمایید .

در بالا با برندهای دوو و بوش آشنا شدید ، حال میخواهیم با کدهای خطای یخچال بوش و دوو شما را آشنا کنیم .


ارور یخچال دوو

•کد خطای E2
مشکل ارور : سنسور محیط فریزر شکل دارد .

•کد خطای E4
مشکل ارور :سنسور اواپراتور مشکل دارد.

•کد خطای E6
مشکل ارور :فن فریزر مشکل دارد .

•کد خطای E7
مشکل ارور :سرمایش یخچال فریزر دوو شما ضعیف میباشد .

•کد خطای E9
مشکل ارور :هیتر اواپراتور یخچال فریزر شما مشکل دارد .

•کد خطای E10
مشکل ارور :سنسور محیط بیرونی خراب است .

•کد خطای E11
مشکل ارور :فن کندانسور یخچال فریزر دوو خراب است .

•کد خطای E12
مشکل ارور :دکپر یخچال فریزر دوو خراب است .

•کد خطای E13

مشکل ارور : قطعی کمپرسورعیب یابی یخچال فریزر دوو قدیمی
برای نمایش ارور و یا عملیاتی که در زیر شرح داده ایم دکمه های ترکیبی زیر فشار دهید .

دکمه ترکیبی FRZ.TEMP+SUPPER COOL
عملیات : حذف تاخیر کمپرسور

دکمه ترکیبی FRZ.TEMP+SUPPER FRZ
عملیات : دیفراست دستی نیاز میباشد .

دکمه ترکیبی FRZ.TEMP+REF.TEMP
عملیات : نمایش خطا
ارور یخچال فریزر دوو مدل fr590

•ارور r1 در یخچال فریزر دوو :
ارور در نمایشگر : MIN از بالا
سنسور یخچال قطع شده یا اتصال کوتاه کرده است .

•ارور rt در یخچال فریزر دوو :
ارور در نمایشگر : MED از بالا
سنسور RT قطع شده است یا اتصال کوتاه کرده است .

•ارور d1 در یخچال فریزر دوو :
ارور در نمایشگر : MAX از بالا
سنسور برفک زدایی قطع شده یا اتصال کوتاه کرده است .

•ارور door در یخچال فریزر دوو :
ارور در نمایشگر : SUPER از بالا
سوئیچ در خراب است .

•ارور c1 در یخچال فریزر دوو :
ارور در نمایشگر : MIN از پایین
چرخه غیر عادی : کمپرسور بیش از سه ساعت کارکرد زمانیکه دمای سنسور برفک زدایی مساوی یا کمتر از منفی 5 است .

•ارور f3 در یخچال فریزر دوو :
ارور در نمایشگر : MED از پایین
در موقع برفک زدایی ، هنگامیکه برفک زدایی بعلت زمان ( 80 قیقه ) انجام شده نه بعلت دمای سنسور برفک زدایی

ارور یخچال بوش

کد خطا شرح خطا
: سنسور دیفراست ایراد دارد d1
کلید درب فریزر : df
کلید درب یخچال ایراد دارد :dr
سنسوریخساز ایراد دارد : e1
کلیدخاموش وروشن یخساز ایراد دارد: ea
سنسور آبشمار ایراد دارد :ef
شیربرقی ایراد دارد :eg
موتوریخساز ایراد دارد : eq
کلید یخ ریز یا آبریز ایراد دارد : es
کلید وضعیت یخساز ایراد دارد :et
سنسورفریزر ایراد دارد-برد ایراد دارد :f1
المنت دیفراست- ترموفیوز-زمان دیفراست طولانی بوده :f3
سنسوریخچال ایراد دارد :r1
سنسور محیطی ایراد دارد :rt
تعمیر ماشین لباسشویی دوو و بوش حتما تخصص میخواهد و برای خدمات باید از قطعات فابریک استفاده نمود .

در اینجا شما را با قابلیت و توانایی ماشین لباسشویی بوش و دوو آشنا میکنیم .

ویژگی ماشین لباسشویی دوو

از جمله ویژگی های ماشین لباسشویی دوو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:


شستشو با بخار: در این سیستم برای شستشوی لباس ها آب تبدیل به بخار شده و نه تنها باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می شود، بلکه تمیزی بیشتر لباس ها، ضدعفونی شدن، تازگی و طراوت بیشتر و نیز چروک شدن کمتر آن ها را نیز به همراه می آورد.

زنگ هشدار دهنده: این صدای زنگ در صورتیکه اشکالی در حین کار ماشین لباسشویی به وجود آید و همچنین زمانی که کار شستشوی ماشین به پایان برسد فعال شده و شما را حتی اگر در فاصله دورتری از آشپزخانه باشید، آگاه می سازد.

قفل کودک: در صورتیکه فرزند کوچک در خانواده داشته باشید، امنیت خاطر شما را از بی خطر بودن دستگاه برای او، تأمین می نماید.

برنامه ضد چروک: با استفاده از این برنامه، خشک کن ماشین لباسشویی با دور کمتری کار می کند. در نتیجه لباس ها را کمتر درهم پیچانده و مانع چروک آن ها می شود.

برنامه تأخیر شست و شو: چنانچه می خواهید لباسشویی خود را در ساعات حداقل مصرف برق مانند نیمه شب ها فعال کرده و یا همزمان با اوقاتی که بیرون از منزل به سر برده یا در حال استراحت هستید شستشوی لباس های خود را هم انجام دهید، می توانید دکمه مربوط به این برنامه را فعال کرده و زمان آغاز و پایان کار دستگاه و برنامه شستشوی مورد نظر خود را تنظیم نمایید.


شستشوی سریع: می توانید برای شستشوی لباس هایی که چندان کثیف نیستند از برنامه های شستشوی سریع 30 دقیقه ای و حتی در برخی دستگاه ها 14 دقیقه ای استفاده کرده تا ضمن دسترسی سریع تر به لباس های تمیز خود، از اتلاف انرژی و استهلاک ماشین لباسشویی خود نیز بکاهید.

آب کشی تکمیلی: اگر پوست حساسی داشته و اطمینان داشتن از عدم وجود مواد شوینده در لا به لای لباس ها برایتان مهم است و یا اشتباهاٌ بیشتر از مقدار لازم در محفظه، ماده شوینده ریخته و نمی خواهید بر روی لباس هایتان رسوب کند، از این برنامه برای اطمینان یافتن از پاک شدن البسه خود از هرگونه مواد، استفاده نمایید.


پیش شستشو: در صورتیکه لباس ها خیلی چرک باشند، استفاده ار این برنامه برخی لکه های لباس را قبل از شروع شستشوی اصلی، پاک می نماید.


ورودی جداگانه آب گرم و سرد: اگر در نزدیکی محل قرار گرفتن ماشین لباسشویی شما شیر آب گرم وجود دارد، بهتر است دستگاهی با دو ورودی آب یا به اصطلاح دو شیر را خریداری کنید. در ماشین لباسشویی هایی که این قابلیت تعبیه شده است، چنانچه برای شستشو به دمای بالا نیاز باشد، می توان به جای استفاده مداوم از المنت برای گرم کردن آب از شیر آب گرم کمک گرفته و در نتیجه در مصرف انرژی صرفه جویی نمود.

برنامه شست و شوی اقتصادی: برنامه شستشوی اقتصادی که بیشتر برای لباسهای کتان و الیاف مصنوعی استفاده می شود از دمای حداکثر 60 درجه سانتی گراد آب استفاده کرده و اجازه می دهد 3 کیلوگرم لباس را با 30 درصد صرفه جویی در وقت و 40 درصد صرفه جویی در مصرف آب و برق در مقایسه با سیکل معمولی شستشو، بشویید .

ویژگی ماشین لباسشویی بوش

ویژگی ماشین لباسشویی بوش:
تکنولوژی ActiveOxygen، نه تنها لباس ها را در دمای پایین به بهترین نحو تمیز می کند بلکه در مصرف انرژی نیز بسیار صرفه جویی می کند. این تکنولوژی بی نظیر، تا 99.99% از باکتری ها و جرم های لباس را از بین برده و عملکرد فوق العاده ای که شما از بوش انتظار دارید را برآورده می سازد.
بوش همواره در حال توسعه محصولات خود می باشد. از هر 10 مورد اندازه گیری مواد شوینده با دست، 9 مورد اشتباه است. ولی ماشین‌ های لباسشویی‌ بوش راهکاری دقیق ارائه می دهند. فناوری جدید i-DOS به طور اتوماتیک و بسته به مقدار و نوع لباس، مایع شوینده را با دقت کامل اضافه می‌ کند. این ویژگی هم برای لباس‌ ها و هم برای محیط زیست بسیار ایده آل است.همه ی این ویژگی ها به شما کمک میکند که کمترین نیاز را به نمایندگی تعمیرات بوش پیدا کنید.
جمعه 26 اردیبهشت 1399 - 17:20برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.