دانلود آهنگ جدیدclose
کانکس جهت اتاق قرنطینه برای بیماری کرونا
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 2
عضويت : 5 /11 /1398
شیوع ویروس کرونا در تمامی دنیا، کشورها را وادار کرده است که در نبردهای خود برای محافظت از مردم، به کنترل های سخت قرنطینه‌ای متوسل شوند تا از گسترش این ویروس جلوگیری کنند. چاره اندیشی برای مقابله با ویروس کرونا، که بیماری بسیار مسری بوده و همچنان دارو و واکسنی برای آن کشف نشده است، امروزه امری ضروری است. یکی از مواردی که در این روزها به شدت کمبود آن حس می شود مکان هایی برای قرنطینه افرادی است که به بیماری دچار شده و یا مشکوک به بیماری هستند. یکی از بهترین انتخاب ها برای این امر استفاده از کانکس ها جهت اتاق قرنطینه است.

کانکس های مناسب جهت اقامت
کانکس ها، سازه هایی پیش ساخته هستند، که درون کارخانه ساخته شده و بعد به محل مورد نظر منتقل می شوند. ساخت کانکس ها در طول زمان بسیار کمی صورت گرفته و برای انتقال آن ها تدابیر زیادی لازم نیست. کانکس ها را میتوان در هر محلی قرار داده و بعد آن ها را به مکان های جدیدتری منتقل کرد. بنابراین کانکس ها، به دلیل قابلیت جا به جایی، سرعت ساخت و کاهش هزینه ها گزینه ی مناسبی به عنوان اتاق های قرنطینه هستند.
کانکس ها می توانند از امکانات رفاهی خوبی برخوردار باشند. می توان آن ها را بسیار مجهز کرد مثلا قرار دادن وسایل مخصوص آشپزخانه مانند اجاق گاز سینک ظرفشویی، کابینت بندی و … و همچنین قرار دادن سرویس بهداشتی، حمام، اتاق خواب و … و یا آن ها را به صورت ساده ای تنها برای استفاده های خاص مناسب سازی کرد.کاربرد های کانکس جهت اتاق قرنطینه برای تیم پزشکی
یکی از مواردی که این روزها مورد توجه است، عبور و مرور مسافرانی است که در نوروز علی رقم تذکر های داده شده به مسافرت رفته و قصد ورود به شهر را دارند. در این بین افرادی حضور دارند که به بیماری کورونا مشکوک بوده و برای اطمینان خاطر نیاز به بررسی های تخصصی تری دارند. یکی از راه ها استفاده از کانکس هایی جهت استقرار تیم پزشکی در خارج از شهر است. می توان کانکس ها را به یک تیم پزشکی کوچک مجهز کرده تا افراد مشکوک را درون آن مورد آزمایش قرار دهند. این کانکس ها طبعا باید به اتاقی جهت استقرار پزشک، اتاق انتظار، اتاق نشیمن و … مجهز شوند. افراد مشکوک قبل از ورود به شهر باید وارد این مکان ها شده و تست های مورد نیاز از آن ها گرفته شود.

دوشنبه 11 فروردین 1399 - 13:28برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.