تبلیغات در اینترنتclose
چگونگی گزینش یک تی شرت متناسب با اندام و سلیقه هر فـرد
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 5
عضويت : 11 /6 /1397
چگونگی گزینش یک تی شرت متناسب با اندام و سلیقه هر فـرد

  • ساختار فیزیکی خود را بشناسید تا بتوانید تی شرتی که متناسب با شماست را گزینش نمایید .[*]تی شرتی مناسب است که وقتی که پوشیده گـردد محل اتصال آستین دقیقا روی مفصل کتف شما قرار گیرد.[*]اگر فیزیکی ماهیچه ای دارید آن را با یک تی شرت اندامی و یقه هفت که یقه ای بزرگ دارد به نمایش بگذارید.[*]کوشش نمایید استـایل های گوناگون را آزمایش نمایید تا استایلی که کاملا مناسب شماست را پیدا نمایید .[*]اگر اندامی 4 شانه دارید احتمالا تی شرت های چسبان احتمالا برای شما بهـتر خواهند بود.[*]با رنگ ها گیم نمایید . وقتی که برتریـن تی شرت را از نظـر استـایل و انـدازه گزینش کردید کوشش نمایید همـه رنگ های آن را امتحان نمایید تا متوجه شوید کدام رنگ بهـتر است و می توان با آن رنگ یک ست شیک تر تهیه .تی شرت های یقه هفتی

اگر شما به دنبال یک تی شرت آقایـان ه با انـدکی هم جزئیات ویـژه می باشید ، بـعد با تی شرت های یقه هفتی آغاز نمایید . پیراهن های یقه هفتی کاملا برای آقایـان مناسب می باشند چون خواهندتوانـست در اقسام گوناگون ی ارائـه شوند. به عنوان مثال، بسته به میزانی از سینه خود که تمایل داریـد نشان دهید، می توانید یک پیراهن با یک یقه کوچک و یا یک یقه هفت بزرگ را گزینش نمایید . چنان چه چه به تن کردن تی شرت بگ یقه هفتی شانس دارد عجیب بنظـر برسد ، ولی یک تیشرت فیت و چسبان با یقه هفت ، کاملا زیبـا و شیک خواهد بود.

در ابتدا خوب است که یک تی شرت با یک یقه هفت کوچک آغاز نمایید ، خیلی مساله است که یک ترکیب شیک و ویـژه را با یک تی شرت یقه هفت بزرگ ، درست نمـود و شانس دارد که شخـص را خیلی احمقانه جلوه دهد. ولی چنان چه شما سر سینه مناسب را دارید شانس دارد که بخواهید یک تی شرت با یک یقه هفت بزرگ را گزینش نمایید . عموما یقه هفت هایی که یک یقه بزرگ دارند، برای اعضا هایی لاغر یا خیلی ماهیچه ای مناسب می باشند .

خرید تی شرت های تک رنگ
خرید تی شرت های سفید آسان

برتریـن تی شرت های آسان قطعا ، تی شرت های سفید آسان می باشند. چنان چه شما اینجا آمدید تا به دنبال یک تی شرت ارزان و آقایـان ه باشید ، بـعد یک تی شرت سفید آسان برتریـن مورد برای شما خواهد بود. این مقوله کاملا طبیعی است که هر فروشنده لباسی یک تی شرت سفید آسان ارزان هزینه در انبار خود خواهد داشت. ضمناً این تی شرت ها از جنس ها و کمپانـی های گوناگون ی تولید خواهند شـد و هزینه های مختـلفی هم دارند و تنها ارزان نیستند، شما کاملا می توانید گزینش نمایید که برای تی شرت خود چه مقدار تمایل داریـد هزینه نمایید .

فکر کردن به اقسام و طرح ها و رنگ های تی شرت ها خیلی زیبـا است . تاریخ پیدایش تیشرت های آقایـان ه ، تاریخی کهنـه نمی بـاشد ، با این حال طرح ها ، رنگ ها و عکس هایی که هر تی شرت دارد خیلی زیاد و نسبتا نامحدود است . برای هر فردی مطمعناً تعداد بیشتری از این طرح ها و انـدازه ها کاملا مناسب است تنها ضـروری است که انـدکی فرد بگردد تا بتواند تی شرتی کاملا مناسب و با طرحی باب میل خود پیدا نماید .

متأسفانه به علـت خیلی زیاد بودن طرح ها و رنگ ها ، ما معـمولاً طبیعت آسان و کلاسیک تی شرت های تک رنگ را فراموش می کنیم. این تی شرت ها در هر رنگ و سایزی کاملا زیبا می باشند ، چه یک تیشرت نارنجی براق باشد چه یک تی شرت سسیاه آسان . آسان ترین و کلاسیک ترین تی شرت های تک رنگ تی شرت های سفید رنگ هستنـد که به علـت طراحی متنوع در آن ها خواهندتوانـست مورد مناسبی باشند .

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به سایت تاپ تیشرت مراجعه کنید.
یکشنبه 11 شهریور 1397 - 13:18برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.