تبلیغات در اینترنتclose
مراحل طراحی وب سایت اصولی
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


تعداد بازدید : 162
آفلاینارسال‌ها : 6
عضويت : 4 /10 /1396
محل زندگي : http://www.sitecode.ir/
مراحل طراحی وب سایت اصولی


طراحی سایت برای مشتری دارای اهمیت بسیار زیادی است زیرا در ارتباط مستقیم با کسب و کار و فعالیت های مشتری می باشد. از این رو باید بر یک روند دقیق و مبتنی بر اصول مشتری مداری استوار باشد. زیرا سایت های بسیار زیادی هستند که به علت عدم اگاهی از نیاز های مشتری به نتیجه ی اصولی و دلخواه منجر نشده اند.طراحی سایت


اقدامات مورد نیاز برای یک طراحی سایت اصولی

بنابراین در نخستین گام صاحب طراحی سایت با یک مراجعه ی حضوری به شرکت طراحی سایت مراجعه می نماید و پس از ارائه ی ویژگی ها و درخواست ها و انتظارات از سایت مورد نظر و براورد هزینه ها اقدام به برقراری یک قرار داد بین دو طرف می شود که در این قرار داد ویژگی های مورد نظر صاحب سایت و امکانات و سایر نکات مندرج می شود و مدت زمان پروژه و زمان بهره برداری از سایت نیز در قرار داد ذکر می گردد.

پس از عقد قرار داد و جمع اوری اطلاعات اولیه برای امکانات و ویژگی های طراحی وب سایت اقدام به طراحی یک نمونه از سایت به صورت فوتوشاپ می شود. که این طراحی فوتوشاپ شامل تمامی ویژگی ها و قسمت های سایت مورد نظر می باشد. پس از مورد تایید بودن نمونه ی اولیه اقدام به طراحی سایت و پیاده سازی قسمت های مختلف می شود.


طراحی سایت


پس از تکمیل بخش طراحی باید سایت روی یک میزبان وب یا همان هاست قرار بگیرد تمامی فایل های طراحی شده روی هاست اپلود شده وقرار داده می شوند. در این مرحله و پیش از تحویل نهایی سایت امکان تغییرات جزئی برای دارنده ی سایت وجود دارد. تا تغییراتی در صورت لزوم به سایت اضافه شود. قرار دادن قسمت جستجو یا اضافه کردن بخشی با عنوان اخبار ویا ایجاد صفحه ی تماس و … می تواند نکات خوبی برای طراحی یک سایت منسجم و کاربردی باشد.

پس از به پایان رسیدن بخش طراحی سایت بخش پشتیبانی از ان اغاز می شود.این بخش که بخش پایانی نیز محسوب می شود طراحان پاسخگوی مشکلات و ایرادات و تغییرات احتمالی برای صاحب سایت خواهند بود. در صورت ذکر کردن در قرار داد پشتیبانی سایت شامل بارگزاری اطلاعات و نیز بهینه سازی محتوا ی سایت نیز می شود. بهینه سازی برای یافتن نتیجه ی دلخواه در نتایج موتورهای جستجوگر می باشد که لازمه ی موفقیت یک وب سایت نیز خواهد بود.
پنجشنبه 19 بهمن 1396 - 12:43برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.